SSH Key (7.x-2.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
