SSH Key (7.x-2.1-alpha1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Last modified
bs: Zadnji put izmijenjeno

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz

en: View link
bs: Link za komentar

en: Delete link
bs: Obriši link

en: Edit link
bs: Izmjeni link
