SSH Key (7.x-2.1-alpha1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Edit
ca: Edita

en: Save
ca: Desa

en: View
ca: Mostra

en: Key
ca: Clau

en: Last modified
ca: Modificat per darrer cop

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: View link
ca: Enllaç de consulta

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició
