SSH Key (7.x-2.1-alpha1) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Cancel
oc: Anullar

en: Edit
oc: Modificar

en: Save
oc: Enregistrar

en: View
oc: Veire

en: Key
oc: Clau

en: Last modified
oc: Darrièra modificacion

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: View link
oc: Ligam d'afichatge

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: Edit link
oc: Ligam de modificacion
