SSH Key (7.x-2.1-alpha1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Save
pl: Zapisz

en: View
pl: Widok

en: Key
pl: Klucz

en: Last modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Text to display
pl: Tekst do wyświetlenia

en: View link
pl: Odnośnik wyświetlania

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: Edit link
pl: Odnośnik edycji

en: Text to display for edit links
pl: Tekst wyświetlany dla odnośników edycji

en: Text to display for delete links
pl: Tekst wyświetlany dla  odnośników usuwania
