SSH Key (7.x-2.1-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: Save
ru: Сохранить

en: View
ru: Просмотр

en: Key
ru: Ключ

en: Last modified
ru: Последний измененный

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: View link
ru: Ссылка "Прочитать"

en: Delete link
ru: Ссылка на удаление

en: Edit link
ru: Ссылка на редактирование
