SSH Key (7.x-2.1-alpha1) - en to uk translation catalogue (18 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: Save
uk: Зберегти

en: View
uk: Перегляд

en: Key
uk: Ключ

en: Last modified
uk: Востаннє змінено

en: Text to display
uk: Текст для показу

en: View link
uk: Посилання на перегляд

en: Delete link
uk: Посилання на видалення

en: Edit link
uk: Посилання на редагування

en: Fingerprint
uk: Відбиток

en: SSH Key
uk: Ключ SSH

en: Provide a simple link to edit the SSH key.
uk: Пряме посилання на редагування ключа SSH.

en: Provide a simple link to delete the SSH key.
uk: Пряме посилання на видалення ключа SSH.

en: Provide a simple link to view the SSH key.
uk: Пряме посилання на перегляд ключа SSH.
