SSH Key (7.x-2.1-alpha2) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: View
am: ትይታ
