SSH Key (7.x-2.1-alpha2) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Key
az: Açar

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn
