SSH Key (7.x-2.1-alpha2) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Edit
cs: Upravit

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Key
cs: Klíč

en: Last modified
cs: Naposledy upraveno

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: View link
cs: Odkaz "zobrazit"

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Edit link
cs: Odkaz "upravit"

en: Text to display for edit links
cs: Zobrazený text u odkazů pro editaci
