SSH Key (7.x-2.1-alpha2) - en to fil translation catalogue (8 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Edit
fil: Wastuhin

en: Save
fil: Pangalagaan

en: View
fil: Tingnan

en: Key
fil: Susi
