SSH Key (7.x-2.1-alpha2) - en to hu translation catalogue (15 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: View
hu: Megtekintés

en: Key
hu: Kulcs

en: Last modified
hu: Utoljára módosítva

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: View link
hu: Megtekintés hivatkozása

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Text to display for edit links
hu: A hivatkozások szerkesztéséhez megjelenített szöveg

en: Text to display for delete links
hu: A hivatkozások törléséhez megjelenített szöveg
