SSH Key (7.x-2.1-alpha2) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Title
id: Judul

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Cancel
id: Batal

en: Edit
id: Sunting

en: Save
id: Simpan

en: View
id: Lihat

en: Key
id: Kunci

en: Last modified
id: Terakhir diubah

en: Text to display
id: Teks untuk ditampilkan
