SSH Key (7.x-2.1-alpha2) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Cancel
is: Hætta við

en: Edit
is: Breyta

en: Save
is: Vista

en: View
is: Skoða

en: Delete link
is: Eyða tengli

en: Edit link
is: Breyta tengli
