SSH Key (7.x-2.1-alpha2) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд
