SSH Key (7.x-2.1-alpha2) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: Save
tr: Kaydet

en: View
tr: Görüntüle

en: Key
tr: Anahtar

en: Last modified
tr: Son değişiklik

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: View link
tr: Bağlantıyı görüntüle

en: Delete link
tr: Bağlantıyı sil

en: Edit link
tr: Bağlantıyı düzenle
