SSH Key (7.x-2.1-beta1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: Save
vi: Lưu

en: View
vi: Xem

en: Key
vi: Khóa

en: Last modified
vi: Lần sửa cuối

en: View link
vi: Xem liên kết

en: Delete link
vi: Xóa liên kết

en: Edit link
vi: Sửa liên kết

en: Fingerprint
vi: Vân tay
