SSH Key (7.x-2.1-beta2) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: View
fi: Näytä

en: Key
fi: Avain

en: Last modified
fi: Viimeksi muutettu

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: View link
fi: Katso linkki

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Text to display for edit links
fi: Muokkauslinkeissä näytettävä teksti

en: Text to display for delete links
fi: Poistetuissa linkeissä näytettävä teksti
