SSH Key (7.x-2.1-beta2) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Edit
hr: Uredi

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Key
hr: Ključ

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: View link
hr: Vidi poveznicu

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu
