SSH Key (7.x-2.1-beta2) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Key
km: សំខាន់
