SSH Key (7.x-2.1-beta2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Key
kn: ಕೀಲಿ

en: Last modified
kn: ಮಾರ್ಪಡಿಸಲಾದ

en: Text to display
kn: ತೋರಿಸಬೇಕಿರುವ ಪಠ್ಯ
