SSH Key (7.x-2.1-beta2) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Edit
nl: Bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: View
nl: Weergeven

en: Key
nl: Sleutel

en: Last modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: View link
nl: Link weergeven

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Key value
nl: Sleutelwaarde
