SSH Key (7.x-2.1-beta2) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Cancel
ta: விலகு

en: Edit
ta: மாற்று

en: Save
ta: சேமி

en: View
ta: பார்

en: Key
ta: சாவி

en: Last modified
ta: கடைசியாக திருத்தம்
