SSH Key (7.x-2.1-beta3) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu
