SSH Key (7.x-2.1-beta3) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: View
hi: देखें

en: Last modified
hi: अंतिम बार संशोधित
