SSH Key (7.x-2.1-beta3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау
