SSH Key (7.x-2.1-beta3) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Edit
nn: Rediger

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Delete link
nn: Slett lenke
