SSH Key (7.x-2.1-beta3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: View
ps: ليد

en: Key
ps: کيلی
