SSH Key (7.x-2.1-beta3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Edit
sl: Uredi

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Key
sl: Ključ
