SSH Key (7.x-2.1-beta4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: View
be: Праглядзець

en: Key
be: Ключ

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: View link
be: Паглядзець спасылку

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку
