SSH Key (7.x-2.1-beta4) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Edit
bg: Редактирай

en: Save
bg: Запази

en: View
bg: Прегледай

en: Key
bg: Ключ
