SSH Key (7.x-2.1-beta4) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: Save
jv: Simpen

en: View
jv: Tampilan

en: Key
jv: Kunci

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna
