SSH Key (7.x-2.1-beta4) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Edit
sv: Redigera

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Key
sv: Nyckel

en: Last modified
sv: Senast ändrad

en: Text to display
sv: Text att visa

en: View link
sv: Länk för visning

en: Delete link
sv: Radera länk

en: Edit link
sv: Länk för redigering
