SSH Key (7.x-2.1-beta5) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Edit
ast: Editar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Key
ast: Llave
