SSH Key (7.x-2.1-beta5) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Delete
cy: Dileu

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Cancel
cy: Diddymu

en: Edit
cy: Golygu

en: Save
cy: Cadw

en: View
cy: Gweld

en: Key
cy: Allwedd

en: Text to display
cy: Testun i ddangos

en: View link
cy: Gweld dolen

en: Delete link
cy: Dileu dolen

en: Edit link
cy: Golygu dolen
