SSH Key (7.x-2.1-beta5) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: Save
et: Salvesta

en: View
et: Kuva

en: Key
et: Võti

en: Last modified
et: Viimati muudetud

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: View link
et: Vaatamise link

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link
