SSH Key (7.x-2.1-beta5) - en to ja translation catalogue (15 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Cancel
ja: キャンセル

en: Edit
ja: 編集

en: Save
ja: 保存

en: View
ja: ビュー

en: Key
ja: キー

en: Last modified
ja: 最終更新日時

en: Text to display
ja: 表示するテキスト

en: View link
ja: 表示リンク

en: Delete link
ja: リンクを削除

en: Edit link
ja: 編集リンク

en: Fingerprint
ja: フィンガープリント

en: SSH Key
ja: SSH キー
