SSH Key (7.x-2.1-beta5) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: View
mn: Харах
