SSH Key (7.x-2.1-beta5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: Save
ro: Salvare

en: View
ro: Afișează

en: Key
ro: Cheie

en: Last modified
ro: Ultima modificare

en: Text to display
ro: Text ce trebuie afișsat
