SSH Key (7.x-2.1-beta5) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Key
th: คีย์

en: Delete link
th: ลบลิงก์

en: Edit link
th: แก้ไขลิงก์
