SSH Key (7.x-2.1-beta5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں
