SSH Key (7.x-2.1-beta6) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: View
ar: عرض

en: Key
ar: المفتاح

en: Last modified
ar: آخر تحديث

en: Delete link
ar: رابط الحذف
