SSH Key (7.x-2.1-beta6) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: View
he: צפיה

en: Key
he: מפתח

en: Last modified
he: שונה לאחרונה

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: View link
he: קישור להיבט

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור
