SSH Key (7.x-2.1-beta6) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Key
lt: Raktas

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: View link
lt: Peržiūrėti nuorodą

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda
