SSH Key (7.x-2.1-beta6) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Save
el: Αποθήκευση

en: View
el: Προβολή

en: Key
el: Κλειδί

en: Last modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Delete link
el: Σύνδεσμος διαγραφής

en: Edit link
el: Σύνδεσμος επεξεργασίας
