SSH Key (7.x-2.1-beta6) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Edit
gl: Editar

en: Save
gl: Gardar

en: View
gl: Ver

en: Key
gl: Clave

en: Last modified
gl: Última modificación

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: View link
gl: Ver ligazón

en: Delete link
gl: Eliminar ligazón

en: Edit link
gl: Editar ligazón
