SSH Key (7.x-2.1-beta6) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Key
ku: کلیل
