SSH Key (7.x-2.1-beta3) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: View
lv: Skatīt

en: Key
lv: Atslēga

en: Last modified
lv: Pēdējoreiz mainīts

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: View link
lv: Saite Skatīt

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti
