SSH Key (7.x-2.1-beta6) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq
