Smart Service Systems (7.x-1.0-unstable1) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Year
de: Jahr

en: Month
de: Monat

en: Days
de: Tage

en: Hours
de: Stunden

en: Units
de: Einheiten

en: Interval
de: Intervall

en: Style @style requires a row style but the row plugin is invalid.
de: Das Design @style erfordert ein Zeilendesign, aber das Zeilen-Plugin ist ungültig.
